|FinTech

Získejte kryptoměny zdarma učením se jejich základů

Na vzdory vzestupu a pádu Bitcoinu a jiných kryptoměn se technologie v této oblasti neustále aktivně vyvíjí a těžko si představit, co přinese třeba dalších 10 let. Směnárna Coinbase (jedna z nejvtších kryptosměnáren) po akvizici platformy Earn přišla se svoji vlastní službou Coinbase Earn - pochopte základy toho, jak jednotlivé kryptoměny fungují a obdržte odměnu v částce dané kryptoměny zdarma.

Earn versus Coinbase Earn

Rozdíl mezi starší platformou Earn a novou službou je především v typech mikrotasků. Na platformě Earn se v minulosti jednalo především o úkoly typu sledování Twitteru a připojení se do Telegram skupiny daného shitcoinu (kryptoměny). Poslední dobou se zde ale objevují i zajímavější úkoly podobné úkolům na Coinbase Earn.

Coinbase Earn se snaží odměnit vás za to, že se vzděláváte o potenciálních investicích do kryptoměn jednoduchou a příjemnou formou.

Typy úkolů

Zatím se na Coinbase Earn vesměs jedná o sledování krátkých videí a následné vyplnění jednoduchých dotazníků, které ověří, že jste alespoň něco z videa pochytili. Odměny zatím nebyly nižší než 3 USD, což se nám zdá dobré vzhledem k časové náročnosti a očekáváme snížení odměn jakmile bude služba více známá.

Jako zajímavý úkol považujeme například reklamu na Basic Attention Token který spočívá ve shlédnutí tří videí a vyplnění krátkých dotazníků (3 USD) a následně se můžete rozhodnout prohlížeč stáhnout a vyzkoušet za dalších 7 USD.

Finanční odměna se vám zpravidla ihned uloží do Coinbase peněženky.

Závěr

Pokud už jste uživatelem Coinbase pak určitě doporučujeme službu vyzkoušet. Už po jednom splněném úkolu budete vědět zda tyto typy úkolů stojí za váš čas a pokud budete chtít můžete vyzkoušet i Earn.

Myslíme, že služba by mohla přilákat i nové lidi do světa kryptoměn, především konzervativnější jedince, kterým služba umožňuje získat kryptoměny bez rizika ztráty kapitálu.