Search
Close this search box.

Příběh Pfolio

Na Pfolio se dozvíte vše ze světa financí. Ať už chcete začít investovat, šetřit, vydělávat, nebo se třeba jen zorientovat a vzdělat ve světě akcií, kryptoměn a vydělávání, jste na správném místě.

Daniel Hanuš

Zakladatel webu

Kontakt: daniel@pfolio.cz

„Finanční svoboda je stav, kdy peníze pracují pro vás, ne vy pro ně. To mě motivuje již deset let a systematicky na ni pracuji skrze zakládání a vedení podniků, pravidelného odkládání a investováním do akciového trhu a kryptoměn. Mám osobní zkušenost s dlouholetým investováním. Tvorbu článků na Pfolio beru i jako vlastní vzdělávání, které mě může posunout tím správným směrem.“

Hana Terberová

Designér webu

Kontakt: hana@pfolio.cz

„Kdybych měla říct, co mě v pracovním životě motivuje nejvíc, budou to pravděpodobně finance. Finanční pohodlí s sebou totiž přináší obrovské výhody – můžu být pánem svého času, rozhodnout se, kdy budu pracovat a kdy ne, nebo si třeba udělat dovolenou tehdy, kdy chci já – ne když mi to šéf dovolí. Mířit na vrchol mě baví a konstantně pracuji na tom, abych se posouvala blíž a blíž finanční svobodě.“

Andrea Galla

Redaktorka webu

Kontakt: andrea@pfolio.cz

„Jakožto redaktorka pro několik předních českých online magazínů jsem ráda, že se podílím na tvorbě Pfolio. Sama se o investování zajímám od mých náctin a výběru správného brokera se zabývám už nějaký ten pátek. Věřím, že cesta k bohatství začíná u pravidelného odkládání a systematického investování.“

Zdravím vás, já jsem Daniel.

Vždy mě motivovala finanční svoboda. Dostatek peněz je luxus, který není samozřejmostí a je třeba pro něj tvrdě a nejlépe i chytře pracovat. Za největší bohatsví však považuji mít ČAS na věci a lidi, které mám rád. Tenhle čas si lze koupit penězi. Postavil jsem si tedy podnikání, díky kterému mám zdroj příjmu, jež není závislý na odpracovaných hodinách.

Taková je moje realita už 5 let. Nyní je mým cílem investovat tak, abych v budoucnu mohl a nemusel pracovat. Investuji průběžně po celou dobu mé kariéry, ale nyní je to můj primární focus. Tvorbu článků na Pfolio beru i jako vlastní vzdělání. 

Kdo jsem a proč mi můžete věřit?

Svůj profesní život jsem doposud strávil jako produktový analytik pro recenzní portály jako třeba Entuzio.cz, nebo jako šéfredaktor chovatelského webu Hobbio.cz

Roky zkoumám podle čeho vybírat ty nejlepší produkty a jak psát články, které lidem opravdu pomáhají. Moje články v součtu navštívilo celkem 7 milionů lidí – věřte mi, že takové množství by se na web nikdy nedostalo, kdyby články nepomáhali.

Takže ano, jako redaktorovi tohoto webu mi můžete věřit, že udělám vše proto, abych vám pomohl. Tenhle projekt, ale propojuje moji profesní vášeň pro tvorbu webů s tématem, které je mě osobně velmi blízké a to investování a tvorba finanční svobody.

Jen málo věcí v životě se vyrovná pocitu, že nemusím pracovat pro peníze a mám tedy svobodu dělat celý den co chci. Kdyby tento web nasměroval alespoň jednoho člověka na podobnou cestu jako kráčím já, tak práce s tímto webem stála za to.

Nenechte si ujít novinky ze světa investování.

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze.