Search
Close this search box.

Crypto Kingdom recenze, zkušenosti 2024 (online kurzy o kryptu)

Zajímali jste se už někdy o investici do kryptoměn, ale nevěděli jste, kde a jak začít? Čeští nadšenci vytvořili komunitu, v níž se můžete naučit vše, co k obchodování Bitcoinů a jiných kryptoměn potřebujete. Jak Crypto Kingdom funguje, co nabízí a jak moc můžete této společnosti důvěřovat? Na to se podíváme v této recenzi.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Co jsou kryptoměny a proč do nich investovat?

Kryptoměny jsou trendem hlavně posledních několika let. Jejich vznik doprovázela menší revoluce světa financí, protože představují alternativu k tradičnímu bankovnímu a centralizovanému systému. Jedná se o digitální měnu, s níž můžete (dnes již poměrně běžně) platit a objednávat zboží. Mezi její největší výhody patří transparentnost, decentralizace a bezpečnost.

Nejznámější kryptoměnou je rozhodně Bitcoin, jehož hodnota se momentálně pohybuje na hodnotě více než 1 000 000 Kč. Jak už jsme ale zmínili, v posledních letech zažily kryptoměny obrovský boom a zájem veřejnosti, takže jejich celkový počet vzrostl na téměř 1700 různých kryptoměn. Mezi další velice známé patří například Ethereum, Litecoin nebo Dogecoin. Trh kryptoměn je hodně dynamický a volatilní. To znamená, že kurz se neustále mění, výrazně roste i klesá a právě v těchto velkých výkyvech zahlédla příležitost celá řada investorů.

Na kryptoměnách se dá vydělávat hned dvěma způsoby (třetím by technicky vzato mohlo být jejich těžení, ale to se pro běžného člověka v dnešní době již vůbec nevyplatí). Prvním způsobem je koupě a dlouhodobé držení, při němž spoléháte na postupný růst hodnoty. Tím druhým je pak obchodování kryptoměn na burze, kde už můžete vydělávat jak na růstu tak propadu – chce to ale více aktivity.

Pamatujte, že investice nikdy není bez rizika a vzhledem k nepředvídatelnosti kryptoměn a jejich silné volatilitě sice můžete dosáhnout nadstandardních výnosů, ale také vás mohou čekat velké ztráty.

Co je Crypto Kingdom a jaká je jeho vize?

Crypto Kingdom bylo založeno pro všechny nadšence do kryptoměn, kteří se chtějí o tématu dozvědět více. Snaží se nejen vzdělávat své členy v dané oblasti, ale aktivně jim radit s obchody s pomocí rychlých a přesných informací.

Zakladateli kurzu jsou podnikatel Daniel Kosec a trader Jan Čuraj. Spolu vytvářejí nejen prostor pro komunitu, ale také výukové materiály. Na své si přijde naprostý začátečník i pokročilejší, trader i dlouhodobý investor. Celý projekt funguje skrze webové stránky a propojenou mobilní aplikaci.

Na webových stránkách naleznete návody krok po kroku. Dozvíte se základní informace o kryptoměnách, získáte možnost připojit se online ke komunitě krypto traderů, dostanete seznam výukových videí a návod, jak se připojit s aplikací. V rámci členství si můžete vybrat hned několik kurzů dle vašich potřeb – na ty se konkrétně podíváme v další kapitole.

Jaké kurzy Crypto Kingdom nabízí?

Jak už jsme řekli, v Crypto Kingdom máte na výběr hned z několika různých kurzů a předplatných. Co konkrétně tedy získáte, pokud se do Crypto Kingdom přihlásíte?

 1. Signály – Startovací kurz vhodný pro začátečníky, který vysvětlí, jak funguje svět kryptoměn. V rámci kurzu získáte video manuály, analýzy kryptoměn i konkrétní návody, co, kdy a jak obchodovat – skrze mobilní aplikaci.
 2. ASP – Kurz ideální pro pokročilejší tradery s větším kapitálem (min. 10 000 EUR). Součástí je opět množství kurzů, analýzy kryptoměn. Tentokrát navíc můžete počítat s náhledem do alter fondu a VIP přístupem.
 3. Portfolio (HODL) – Obsahuje vyhledávání a analyzování zajímavých ICOs a podhodnocených kryptoměn.  Součástí jsou Video manuály, analýzy kryptoměn a pravidelné informace o portfoliu. Vhodný pro tradery všech úrovní.
 4. Futures na páku – Ideální pro pokročilejší tradery se zájmem o obchodování s pákou, nové strategie, technickou analýzu. S šancí stát se traderem přímo pro Crypto Kingdom.

Co získáte kromě kurzů?

Crypto Kingdom se už od začátku snaží klást důraz na komunitu. Zaprvé proto slibuje individuální přístup a rychlou komunikaci s lektory, pokud by vás k tématu kryptoměn napadly jakékoliv otázky nebo jste měli s něčím problém. Zadruhé je to pak přístup do interních skupin na facebooku, kde se můžete zkontaktovat s ostatními členy a navzájem si radit nebo se inspirovat. Momentálně se na webových stránkách dočtete, že v kurzech Crypto Kingdom už je téměř 9 500 členů, což už je slušná základna.

Dále je tu možnost pořídit si produkt pro těžbu kryptoměn – na tu je potřeba mít opravdu velký kapitál, takže není přístupná úplně všem, ale je dobré o ní vědět.

A pokud hledáte pasivní příjem a žádný kurz vás nezaujal, pak můžete zakladatele kontaktovat a nechat si připravit službu na míru – ať už půjde o těžbu, investice do krypto start-upů, možnosti správy kapitálu atd. Tato možnost je přístupná jen pro kvalifikované investory s minimálním kapitálem v hodnotě 1 000 000 Kč.

Crypto Kingdom má také svůj magazín, kde pravidelně a denně přináší novinky, analýzy a zajímavé články.

Jak je to s cenou členství?

Možná už to trochu vyplynulo z předchozích řádků, ale na Crypto Kingdom se ceny jednotlivých služeb výrazně liší – převážně v závislosti na tom, zda jste pokročilí nebo začátečníci. U VIP produktů jsme zmiňovali alespoň milionový vklad, u výbavy pro těžbu jsou to statisíce. Podíváme se tedy hlavně na čtyři kurzy, které jsou základním stavebním kamenem Crypto Kingdom.

Všechny kurzy fungují na principu předplaceného členství. Nejde tedy o jednorázový nákup, ale platíte si vždy přístup po určité časové období.

Kurz Signály – startovní a vzdělávací produkt

 • Bronzové členství (30 dní) – obsahuje kanály univerzita a predikce a přístup k živým vysílání – 1 290 Kč
 • Stříbrné členství (90 dní) – obsahuje kanály univerzita a predikce, přístup k živým vysílání, trading univerzitu, Ebook, kurz ziskové strategie – 2 990 Kč
 • Zlaté členství (180 dní) – obsahuje kanály univerzita a predikce, přístup k živým vysílání, trading univerzitu, Ebook, kurz ziskové strategie a přístup do VIP trading chatu – 4 590 Kč

Kurz ASP – produkt pro vyšší kapitál

 • Členství Navždy – obsahuje členství doživotně, trading univerzitu, kurzy Hledáme diamant a Ziskové strategie, Ebook, přístup k živým vysíláním, přístup do VIP trading chatu, 60 min hovor s hlavním traderem, přístup ke všem robotům – 49 990 Kč

Kurz Portfolio HODL – vyhledávání a analýza ICOs a podhodnocených kryptoměn

 • Bronzové členství (90 dní) – obsahuje Trading univerzitu a kurz Hledáme diamant – 1 490 Kč
 • Stříbrné členství (180 dní) – obsahuje Trading univerzitu, kurz Hledáme diamant a ebook- 2 340 Kč
 • Zlaté členství (360 dní) – obsahuje Trading univerzitu, kurz Hledáme diamant a ebook – 3 480 Kč

Kurz Futures na páku – produkt pro tradery

 • Bronzové členství (90 dní) – obsahuje kanály univerzita a predikce, zoom interaktivní vysílání, Trading univerzitu a kurz Swingový trading – 9 990 Kč
 • Stříbrné členství (180 dní) – obsahuje kanály univerzita a predikce, zoom interaktivní vysílání, Trading univerzitu, kurz Swingový trading a přístup do VIP chatu – 14 990 Kč
 • Zlaté členství (360 dní) – obsahuje kanály univerzita a predikce, zoom interaktivní vysílání, Trading univerzitu, kurz Swingový trading a přístup do VIP chatu – 19 990 Kč

Jaké jsou recenze a zkušenosti ostatních uživatelů?

V tomto bodě Crypto Kingdom trochu pokulhává. Na to, jak dlouho už společnost funguje, tak na webu příliš reálných zkušeností nenaleznete. Ano, existují články, ale ty jsou velmi často partnerské a nelze tedy spoléhat na jejich objektivitu. To samé platí o recenzích přímo na stránkách Crypto Kingdom. Crypto Kingdom navíc není v obchodním rejstříku zaregistrované tak, aby mohlo poskytovat investiční poradenství. Proto pouze analyzuje trh a zpracovaná data předává svým uživatelům. I tak je však dobré tady zpozornit.

V některých diskuzích se pár recenzí objevilo – převážně však negativní.
Znamená to, že je Crypto Kingdom naprostým podvodem? Nemyslíme si. Mělo by však být mnohem více zdůrazněné riziko investic do kryptoměn. Než se tedy začnete těšit na zhodnocení v řádu desítek procent, zamyslete se, zda je něco takového opravdu reálné a zda může něco takového existovat bez stejně vysokého rizika.

Pro koho dává Crypto Kingdom smysl?

Rozhodně byste měli mít již nějaké základy finanční gramotnosti. Zaprvé abyste snadněji naskočili do světa investic a zadruhé, abyste brali naslibované bleskové a vysoké zhodnocení s určitým odstupem.
Jinak ale můžete vybírat z produktů pro začátečníky i pokročilé. Všechny vás uvedou do světa kryptoměn. Vybírat můžete nejen podle úrovně svých zkušeností ale i podle kapitálu, který máte k dispozici.

Proč byste se u Crypto Kingdom registrovat neměli?

Pokud očekáváte, že si zaplatíte kurz a začnete jednoduše zhodnocovat svůj majetek, tak byste měli nejspíše zpozornět, protože vás bude čekat zklamání. Vydělávat na kryptoměnách není úplně snadné a pohádkové zisky, které Crypto Kingdom slibuje, budou velice pravděpodobně nadsazené (případně budou za cenou obrovského rizika, které není zmíněné).

Službu by také neměli využívat ti, kteří si nemohou dovolit ztratit své úspory. V takovém případě se nejdříve držte základů finanční gramotnosti, vytvořte si stabilní měsíční rozpočet, šetřete alespoň malé procento bokem a do investování se pusťte, až budete mít pocit dostatečné stability, abyste unesli i případné ztráty.

Výhody Crypto Kingdom

Některé jsme už nastínili výše, ale pojďme si hlavní výhody shrnout:

 1. Oproti jiným kurzům z oblasti kryptoměn je tento kompletně v češtině
 2. Velké portfolio různých služeb a produktů
 3. Přístup ke komunitě
 4. Vhodné pro začátečníky i pokročilé
 5. Jednoduchost

Nevýhody Crypto Kingdom

Nic není jen růžové a i u Crypto Kingdom najdeme pár bodů, s nimiž se možná nebudete ztotožňovat. Může to být třeba toto:

 1. Nedostatek relevantních recenzí (přičemž několik málo dohledatelných recenzí je převážně negativních)
 2. Potřeba většího kapitálu
 3. Cena ve formě předplatného, ne jako jednorázová platba
 4. Společnost nedostatečně vysvětluje možná rizika a slibuje nadsazené zisky

Shrnutí

Crypto Kingdom je unikátní službou na českém (a slovenském) trhu. Umožňuje nahlédnout do světa kryptoměn, investic a obchodování formou komplexního portfolia kurzů, materiálů a návodů vhodného pro začátečníky i pokročilejší. Slibované zisky a systém výdělků je snad až moc lákavý na to, aby byl plnou pravdou. Jelikož ale nelze dohledat dostatek zkušeností, tak je jen na vás, zda tomuto kurzu dáte šanci. Ostatně, členství se platí formou předplatného, takže můžete kdykoliv skončit.

Máte zkušenosti s Crypto Kingdom a jejich kurzy? Podělte se s námi o váš názor.

Video

Nejlepší brokeři

1. místo

Skvělá reputace

Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 76-85 % účtů retailových investorů peníze.

2. místo

Světová jednička

Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 51 % účtů retailových investorů peníze.

3. místo

Oblíbená volba

Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 67,85 % účtů retailových investorů peníze.
Obsah článku

Autor článku:

Zajímá vás něco o webu?

Autor článku:

Zajímá vás něco o webu?

Nejnovější články

Nenechte si ujít novinky ze světa investování.

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze.