Search
Close this search box.

Srovnání 10 nejlepších brokerů na kryptoměny 2024 – CFD

Shrnutí: Než si finálně zvolíte brokera na kryptoměny, zaměřte se především na důvěryhodnost a historii dané společnosti. Dobře si prostudujte nejen nabízené kryptoměny a další instrumenty, ale také poplatky nebo minimání výši vkladu. Pokud je to možné, vyzkoušejte nejprve využívání platformy v demo verzi. Zde jsou mé tipy:

 • Za výběr redakce jsem vzhledem k vysoké popularitě označila XTB.
 • Pro sociální obchodování je oblíbené eToro.
 • Začátečníky může potěšit přehlednost RoboMarkets.
 • Pokročilí pak uvítají přístup Exante.

A co dalšího se dočtete? Vysvětlím důležité pojmy z oblasti investic a kryptoměn, podívám se blíže na další oblíbené platformy a přihodím tipy k jejich výběru.

Výběr redakce

XTB

Kdy vybrat XTB?

Pokud hledáte skutečně populární a osvědčenou platformu, která se hodí pro začátečníky i ty zkušenější, je to XTB.

Varování: U 76-85 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. 

Oblíbená volba

eToro

Kdy vybrat eToro?

Teprve svět kryptoměn poznáváte a chcete se nechat inspirovat ostatními? Pak pro vás možná bude eToro tím pravým.

Varování: U 51 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. 

Jednoduchý start

RoboMarkets

Kdy vybrat RobotMarkets?

Patříte do řad začátečníků a hledáte jednoduchou platformu v češtině a s nízkým minimálním vkladem? Pak zkuste RoboMarkets.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Nízké poplatky

Exante

Kdy zvažovat Exante?

Patříte už mezi ostřílené investory a hledáte profi platformu? Je to Exante.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Stále více lidí se v poslední době zajímá o investování a snaží se rozumněji nakládat se svými penězi a úsporami. Hlavně kryptoměny získaly na popularitě, a to i přesto, že se jedná o hodně volatilní a tím pádem rizikové aktivum.

Pokud se rozhodnete do kryptoměn investovat, budete pro jejich nákup a prodej potřebovat služeb brokera. V tomto článku se podívám na ty nejlepší a poradím vám, podle čeho vybírat.

Kteří brokeři  jsou podle mého průzkumu nejlepší na kryptoměny?

 1. XTB
 2. eToro
 3. RoboMarkets
 4. Exante
 5. Admiral Markets
 6. Plus500
 7. Capital
 8. Libertex
 9. FP Markets
 10. Directa

1. XTB recenze (kryptoměny)

Celosvětově známý, spolehlivý broker.

Varování: U 76-85 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. 

Kdy zvažovat XTB?

Pokud hledáte skutečně populární a osvědčenou platformu, která se hodí pro začátečníky i ty zkušenější, je to XTB.

Jestliže už jste ale v obchodování s kryptoměnami trochu dál, možná vás více nadchne Exante.

Proč jsem vybrala XTB?

Protože XTB je velmi častou volbou řady obchodníků. Je to sázka na jistotu – XTB má co nabídnout jak začátečníkům, tak pokročilým. Na trhu už je déle než dvacet let, naleznete tak celou řadu uživatelských recenzí, které ve finále XTB prezentují jako stabilní a spolehlivou společnost. V nabídce najdete různé instrumenty – dividendy, akcie, měny, komodity, ETF a samozřejmě i kryptoměny – 9 kryptoměn CFD a 16 kryptoměnových párů CFD.

Na XTB kromě spolehlivosti oceníte i kompletní českou podporu – včetně možnosti navštívit kamennou pobočku zde v Česku. Dále vzdělávací materiály, možnost vést obchodní účet v CZK a to, že můžete obchodovat 24/7. Jediná nevýhoda by mohla být v tom, že náročnějším obchodníkům chybí další instrumenty, například opce. A poměrně nízká páka 1:2, která ale ve finále chrání vás jako obchodníky před ztrátou.

Uživatelské recenze XTB

Hned na úvod řeknu, že kryptoměny a investování obecně s sebou vždy nese míru rizika, která se promítá i do recenzí. Proto se na první dobrou nevyděste, i když zjistíte, že hodnocení na Google PlayApple Store nebo Trustpilot nevyznívají zrovna nejlépe. Při bližším zkoumání stejně jako já zjistíte, že spousta uživatelů je s platformou jako takovou spokojená. Oceňují přehlednou aplikaci, kterou společnost stále vylepšuje. Chválí si výši poplatků, materiály ke vzdělávání i zákaznickou podporu.

Na tu ale občas zaznívá i kritika, další pak hlásí technické problémy s ověřováním účtu. To ale není ničím výjimečným u podobných platforem.

Výhody

 • Čeština
 • Česká podpora včetně kamenných poboček
 • Obchodování 24/7
 • Obchodní účet lze vést v CZK
 • Možnosti vzdělávání

Nevýhody

 • Chybějící instrumenty (opce, futures)

2. eToro recenze (kryptoměny)

Broker pro (nejen) sociální obchodování.

Varování: U 51 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. 

Kdy zvažovat eToro?

Teprve svět kryptoměn poznáváte a chcete se nechat inspirovat ostatními? Pak pro vás možná bude eToro tím pravým.

Účet tu ale nelze vést v korunách, což může být pro někoho překážkou. Například u XTB tento problém odpadá.

Proč jsem vybrala eToro?

Protože eToro může zaujmout i začátečníky, jelikož se snaží být maximálně user-friendly, nabízí platformu na PC i v mobilní aplikaci a vedle klasického obchodování se zaměřuje také na sociální investování. To funguje jako taková sociální síť – můžete sledovat tradery, jejichž strategie se vám líbí. A můžete je i přímo kopírovat, takže vyděláváte na jejich úspěchu (a samozřejmě proděláváte u neúspěchu).

Mezi hlavní výhody platformy eToro patří již zmíněná jednoduchost, možnost sociálního obchodování, čeština, nízké poplatky a velké množství kryptoměn na výběr. Naopak k nevýhodám patří vyšší minimální vklad a skutečnost, že obchodní účet nelze vést v CZK.

Uživatelské recenze eToro

I v tomto případě jsem věnovala desítky minut zkoumání recenzí uživatelů, a to na Trustpilot nebo Facebooku. Co jsem se dozvěděla? Potrvdilo se, že uživatelé oceňují to, o co se platforma snaží především, tedy velkou jednoduchost. Mnozí hlásí, že je vše přehledné, intuitivní, a to i pro nováčky. Zmiňují, že je tato platforma pro sociální obchodování tou vůbec nejlepší, a pochvalují si i vzdělávací materiály.

Stejně jako u mnoha dalších konkurenčních platforem se kritika snáší především na zákaznickou podporu.

Výhody

 • Sociální obchodování
 • Nízké poplatky
 • Čeština
 • Jednoduchá a přehledná platforma
 • Velký výběr kryptoměn

Nevýhody

 • Vysoký minimální vklad
 • Účet nelze vést v CZK

eToro je platforma s mnoha aktivy, nabízející jak investování do akcií a kryptoaktiv, tak i obchodování s CFD.

Vezměte prosím na vědomí, že CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. U 51 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prezentovaná historie obchodování je kratší než 5 úplných let a nemusí stačit jako základ pro investiční rozhodnutí.

Copy trading je služba správy portfolia poskytovaná společností eToro (Europe) Ltd., která je autorizována a regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy.

Investování do kryptoaktiv je v některých zemích EU a Spojeném království neregulované a není zde žádná ochrana spotřebitele. Váš kapitál je ohrožen.

eToro USA LLC nenabízí CFD a nečiní žádná prohlášení a nepřebírá žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, která byla připravena naším partnerem s využitím veřejně dostupných informací o eToro, které nejsou specifické pro subjekty.

51 % účtů drobných investorů přichází o peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste uvážit, zda si můžete dovolit přijmout tak vysoké riziko ztráty peněz.

3. RoboMarkets recenze (kryptoměny)

Broker ideální pro začínající obchodníky.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Kdy zvažovat RoboMarkets?

Patříte do řad začátečníků a hledáte jednoduchou platformu v češtině a s nízkým minimálním vkladem? Pak zkuste RoboMarkets.

Pokud ale budete chtít časem obchodovat i jiné instrumenty, možná raději už na začátku zvolte třeba XTB nebo eToro.

Proč jsem vybrala RoboMarkets?

Protože RoboMarkets je spolehlivý broker s jednoduchou a přehlednou platformou, takže bude ideální volbou i pro začátečníky. Těm pokročilejším naopak pomůže informace, že vám budou k dispozici platformy MT4, MT5 a R StocksTrader. Obchodovat můžete začít s minimálním vkladem zhruba 2500 Kč (100 USD). Kryptoměny pak můžete obchodovat 24/7 a na výběr budete mít opravdu velké portfolio (přes 20 kryptoměn). Vedle nich jsou v nabídce také akcie, CFD forex, CFD komodity či CFD akcie.

Na RoboMarkets uživatelé oceňují dobrou zákaznickou podporu, češtinu, kvalitní platformy a nízké poplatky. Jedinou nevýhodou mohou být některé chybějící instrumenty, pokud byste se zajímali i o něco jiného než jen krypto.

Uživatelské recenze RoboMarkets

RoboMarkets se může chlubit opravdu skvělými recenzemi svých klientů, což jsem si potvrdila na Googlu, Facebooku nebo Trustpilot. Nejčastěji na jeho adresu padají slova jako stabilní, spolehlivý, bez chyb. Mnozí zde obchodují už několik let a i po zkušenostech s konkurencí zůstávají právě u RoboMarkets. Pochvalují si také rychlé výběry a poskytnuté informace k obchodování.

Co se týče zákaznické podpory, tu si většina klientů pochvaluje také, ale najdou se i menší výtky na prodlevy v komunikaci.

Výhody

 • Kvalitní zákaznická podpora
 • Čeština
 • Transparentní a nízké poplatky
 • Obchodní účet lze vést v CZK
 • Jednoduchá a přitom velmi dobrá platforma
 • Velký výběr krypto

Nevýhody

 • Chybí některé instrumenty

4. Exante recenze (kryptoměny)

Broker pro profesionály s velkým kapitálem.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Kdy zvažovat Exante?

Patříte už mezi ostřílené investory a hledáte profi platformu? Je to Exante.

Odradit by však někoho mohl minimální vklad, ten má výrazně nižší například RoboMarkets.

Proč jsem vybrala Exante?

Protože Exante je velmi profesionální, solidní a špičkový broker. Hodí se pro investory, kteří mají velký kapitál a kteří jsou v obchodování již trochu pokročilejší. Proč? Exante svou cílovou skupinu definuje již svým minimálním vkladem, který činí 10 000 EUR. Pokud takový kapitál máte, tak se o vás Exante spolehlivě postará. Kromě kryptoměn má také akcie, ETF, dluhopisy, futures, komodity, forex a CFD. Má opravdu obrovské portfolio produktů.

Exante umožňuje vést účet v CZK, má celou řadu neotřelých a zajímavých nástrojů, nadprůměrně široké portfolio a profesionální podporu svých klientů. Nevýhodou je ale určitá exkluzivita přístupná jen movitějším investorům.

Uživatelské recenze Exante

Vydala jsem se blíže prozkoumat hodnocení Exante na Trustpilot.com. A nijak mě nepřekvapilo, že se tento broker těší vysoké popularitě mezi klienty. Zákaznická podpora a přehledné poplatky jsou tím, co lidé oceňují nejvíce. Mnozí tuto platformu preferují i poté, co vyzkoušeli řadu dalších.

Podle některých kritiků má však Exante příliš vysoké poplatky.

Výhody

 • Široké portfolio produktů
 • Čeština
 • Nízké poplatky
 • Skvělá nonstop zákaznická podpora
 • Obchodní účet lze vést v CZK

Nevýhody

 • Vysoký minimální vklad
 • Pouze pro zkušenější a movitější obchodníky

5. Admiral Markets recenze (kryptoměny)

Široká nabídka instrumentů s kvalitní platformou.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala Admiral Markets?

Admiral Markets je solidní, transparentní broker, který se soustředí hlavně na akcie. V rámci kryptoměn budete moci obchodovat 24/7 skrze CFD, konkrétně je na výběr přes 29 nejznámějších kryptoměn. Obchodovat se dají jak cross páry, tak v kombinaci s fiat měnou. Příkazy provádíte přes platformu MT4 nebo MT5, k založení účtu stačí velmi nízký minimální vklad 1 000 Kč.

Uživatelé oceňují češtinu a českou podporu včetně kamenné pobočky, možnost vést obchodní účet v CZK, kvalitní platformu, rozumné spready. Naopak nepochodíte, pokud nechcete nakupovat krypto přes CFD, protože klasické krypto v nabídce není.

Výhody

 • Čeština
 • Česká podpora
 • Obchodování 24/7
 • Obchodní účet lze vést v CZK
 • Rozumné spready

Nevýhody

 • Chybějící instrumenty (opce, futures)
 • Krypto pouze jako CFD

6. Plus500 recenze (kryptoměny)

Broker ideální pro nákup krypta přes CFD.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala Plus500?

Plus500 má poměrně jednoduchou a přehlednou platformu, takže může být zajímavou volbou pro začátečníka, který potřebuje hlavně základní funkce. Jestli vám bude platforma vyhovovat, si můžete zkusit skrze demoverzi, která je neomezená. Kryptoměny je možno nakupovat přes CFD, 24/7 a s finanční pákou až 1:2. 

Plus500 získalo své spokojené uživatele hlavně na jednoduchost, velký výběr aktiv v rámci CFD, možnost vedení účtu v CZK a přehlednou mobilní aplikaci. Naopak dle některých recenzí jsou zde trochu vyšší poplatky a někomu může vadit i nepřímý nákup kryptoměn přes CFD.

Výhody

 • Demo účet zdarma
 • Nízký minimální vklad
 • Přehledná platforma
 • Obchodní účet lze vést v CZK
 • Obchodování 24/7

Nevýhody

 • Omezení rizikovějších obchodovacích praktik
 • Vyšší poplatky
 • Pouze přes CFD

7. Capital recenze

Poměrně nový broker s nabídkou CFD.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala Capital?

Capital je anglický broker a funguje teprve od roku 2017, takže oproti jiným stálicím na trhu ještě nestihl tolik prokázat, v čem je jeho výhoda. I tak už ale získal celou řadu spokojených obchodníků, a to díky širokému spektru CFD, skrze něž můžete obchodovat forex, akcie, komodity, indexy a právě i kryptoměny. 

Díky tomu, že Capital musí na trhu ještě trochu prorazit, tak má velmi nízké poplatky a spready. Dále uživatelé oceňují kvalitní MT platformu a demoverzi zdarma. Naopak nevýhodou je, že nelze kryptoměny obchodovat napřímo a že je tu pomalejší zákaznická podpora. 

Výhody

 • Demo účet zdarma
 • Přehledná platforma
 • Nízké poplatky a spready

Nevýhody

 • Pomalejší zákaznická podpora
 • Nelze vést obchodní účet v CZK
 • Pouze přes CFD

8. Libertex recenze

Méně známý a přitom léty ověřený CFD broker.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala Libertex?

Libertex se nejvíce zaměřuje právě na CFD, tedy rozdílové smlouvy – a to i v rámci kryptoměn. Jinak ale nabízí také CFD akcie, ETF, forex, indexy a komodity. Účet nelze vést v CZK, minimální vklad je 20 USD. Obchodní platforma je jednoduchá a přehledná a k dispozici můžete mít také mobilní verzi. Zajímavá možnost je neomezené vytváření demo účtů, můžete tak zcela bez omezení zkoušet jakékoliv strategie a postupy.

Co uživatelé na Libertex brokerovi oceňují? Jsou to hlavně velmi nízké poplatky a nulové swapy, jednoduchá platforma, velmi kvalitní nonstop zákaznická podpora a velká výběr finančních instrumentů v rámci CFD. Naopak nevýhodou je, že aktiva lze nakupovat pouze jako CFD a chybějící čeština.

Výhody

 • Demo účet zdarma – zcela neomezené množství
 • Přehledná platforma
 • Velmi nízké poplatky
 • Dobrá zákaznická podpora

Nevýhody

 • Chybí čeština
 • Nelze vést obchodní účet v CZK
 • Pouze přes CFD

9. FP Markets recenze

Zajímavý broker s velmi výhodnými poplatky. 

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala FP Markets?

FP Markets se soustředí na CFD a forex. K obchodování používá známé a prověřené platformy MetaTrader 4 a MetaTrader 5. V České republice ještě není tolik známý, ale dle získaných ohodnocení, která reflektují spokojené zákazníky, je to rozhodně škoda, jelikož má co nabídnout.

Má nonstop, 24/7 zákaznickou podporu, velmi nízké a výhodné poplatky, rychlou exekuci, celou řadu ocenění. Menší nevýhodou je časově omezené demo a o něco vyšší minimální vklad. 

Výhody

 • Rychlá exekuce příkazů
 • Přehledná platforma
 • Velmi nízké poplatky
 • Dobrá zákaznická podpora

Nevýhody

 • Časově omezené demo
 • Minimální vklad trochu vyšší
 • Pouze přes CFD

10. Directa recenze

Stabilní a časem prověřený broker s dobrým portfoliem.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala Directu?

Directa má pověst spolehlivého a stabilního brokera – funguje totiž již opravdu dlouho. Velmi silnou stránkou tohoto brokera je velký výběr v rámci jeho portfolia – akcie, indexy, ETF, CFD, opce, forex, futures a samozřejmě kryptoměny – ač ty také jen přes CFD. Obchodovat můžete přes přehlednou a profesionální platformu MT4, ale na výběr máte i některé méně známé. 

Na tomto brokerovi oceníte spolehlivost a dobrou zákaznickou podporu, transparentní poplatky a dostatečný výběr i jiných finančních instrumentů. Na krypto je ale výběr menší a demoverze je jen taková poloviční – lze skrze ni nahlédnout do platformy, ale ne aktivně obchodovat. 

Výhody

 • Spolehlivý a tradiční broker
 • Dobrá zákaznická podpora v češtině
 • Dostatek dalších instrumentů
 • Transparentní poplatky

Nevýhody

 • Demo účtet je bez možnosti obchodování
 • Horší výběr kryptoměn

OSM tipů, jak vybrat brokera na kryptoměny

Stále ještě přesně nevíte, jak vybrat toho pravého brokera? Připravila jsem pro vás několik stručných tipů, které vám mohou s rozhodováním pomoci.

1) Hledejte brokera s dobrou pověstí

Brokerovi budete svěřovat svůj kapitál, budete s ním sdílet osobní informace. Je tedy důležité, aby šlo o stabilní a spolehlivou společnost. Volte raději brokera s historií, díky které získáte alespoň určitý přehled o tom, jak se choval a jak zodpovědně ke všemu přistupoval. 


2) Zaměřte se na nabízené produkty

Každý broker má trochu jiné nabízené portfolio. Pokud chcete obchodovat kryptoměny přes CFD, musíte se nejprve ujistit, že ho právě u toho daného brokera najdete. To platí samozřejmě i pro všechny ostatní instrumenty.


3) Prostudujte si poplatky

Každá obchodní strategie bude nést trochu jiné náklady z hlediska poplatků, a je proto důležité si nastudovat, jak je má nastaveny právě váš broker. Jak velké má swapy a spready? Účtuje poplatek za neaktivitu? A za výběry či vklady?


4) Vybírejte dle platformy

Obchody budete uskutečňovat přes platformy a je zcela nezbytné, aby se vám s ní dobře pracovalo, aby byla přehledná a abyste jen neustále zmateně nehledali jednotlivé příkazy. Začátečník bude potřebovat jen základní funkce pro jednoduchost, naopak pokročilý trader bude chtít komplikovanější a sofistikovanější nástroje. 


5) Zkuste nejprve demo verzi

Před výběrem brokera je dobré vyzkoušet nejprve demoverzi (pokud je k dispozici). Nejen, že díky ní zkusíte konkrétního brokera, ale ještě navíc si takto můžete vyzkoušet obchodování nanečisto a ověřit tak své strategie bez rizika ztráty. 


6) Projděte si recenze

Konkrétnější obrázek si můžete udělat i díky uživatelským recenzím. Berte je s rezervou – ne vždy musí být objektivní. Pokud se však některé problémy nebo naopak pochvaly opakují, tak na nich nejspíš něco bude. 


7) Nebojte se měnit

Obchodní účet u brokera není nic závazného. Ano, registrovat se na novém místě, přesouvat kapitál a podobně, to je samozřejmě náročnější. Pořád je to však lepší, než zůstávat u nevyhovujícího systému, kvůli kterému můžete ve finále ztrácet, protože nebudete obchodovat efektivně. 


8) Vybírejte brokera s dobrou zákaznickou podporou

Přístup brokera k jeho klientům vypoví hodně, zjistěte si tak, kdy a jakým způsobem lze kontaktovat zákaznickou podporu. Mailem, telefonem? Nebo má i kamennou pobočku? A domluvíte se v češtině?

Co je to kryptoměna a jaké kryptoměny existují?

Téměř každý dnes o kryptoměnách slyšel. Jen pro krátké shrnutí však připomeňme, že kryptoměna je virtuální – elektronická – měna, která může sloužit k běžným úhradám a platbám na mnoha místech. Kryptoměny mají vlastní kurz, jejich hodnota se vyvíjí, a tak je možné s nimi pracovat také jako s investičním aktivem a spekulovat buď na růst, nebo pokles.

Éru kryptoměn odstartoval bezesporu Bitcoin, není však jediný – existují již tisíce dalších. Z těch známějších a obchodovaných ale zmíním například Ethereum, Ripple, LUNA, Litecoin nebo Dogecoin.

Co je to CFD broker?

Pod anglickým slovem broker si představte makléře finančního trhu. Podstatou jejich existence a službou, kterou vám poskytují, je zprostředkování obchodu mezi dvěma stranami – jsou vaší vstupenkou na trh, na burzu. Broker k obchodování poskytuje platformu, kde se zadávají obchodní příkazy, spravuje portfolio, analyzují grafy a sledují ukazatelé. 

Finančních instrumentů je mnoho a každý broker se zaměřuje na něco jiného. Obchodovat můžete akcie, opce, futures, komodity, forex, kryptoměny a mnohé jiné. Například právě takzvané CFD – contracts for difference. Česky bychom řekli rozdílové smlouvy. Díky nim můžete spekulovat na pohyb ceny podkladového aktiva (v rámci tohoto článku kryptoměn), aniž byste dané aktivum přímo vlastnili. 

Co je to finanční páka?

Ne vždy má investor k dispozici dostatečně velký kapitál, aby realizoval svou obchodní strategii. Jednou z možností je využití finanční páky, což znamená, že do investic můžete vložit nejen peníze své, ale i ty vypůjčené – doplnit svůj kapitál cizím. Díky tomu tak máte možnost vstoupit do větších obchodních pozic. Samozřejmě to ale znamená i vyšší riziko ztráty! 

Toto maržové obchodování je možné právě díky brokerovi, který onen cizí kapitál poskytuje. Když budete brokera vybírat, vždy si můžete předem zjistit, jak velkou páku povoluje a jaké má v této oblasti podmínky. 

Finanční páka není ani dobrá ani špatná – je to nástroj, se kterým je potřeba rozumně pracovat a patří do rukou již zkušenějším traderům a obchodníkům.

Shrnutí: Podle čeho vybrat správného brokera na kryptoměny?

✅ Je broker regulovaný a osvědčený?ano
✅ Vyhovuje vám svými poplatky i množstvím nabízených kryptoměn?ano
✅ Má broker dobré recenze?ano
✅ Je platforma přehledná?ano

Často kladené otázky

Ano, s kryptoměnami se dá i klasicky zaplatit a to na stále více místech. Nejvíce je využijete na e-shopech a pro soukromé transakce. 

Inu, to je celé kouzlo investování a tradingu a nikdo vám s tím neporadí alespoň ne v rámci nějaké ultimátní stručné rady. Studujte, vzdělávejte se, zkoušejte a pilujte svůj cit pro nákupy a prodeje. Hledejte strategii, která vám bude vyhovovat.

Ano, v rámci jednoho obchodního účtu můžete obchodovat v podstatě neomezené množství finančních instrumentů. Jedinou podmínkou je výše vašeho kapitálu a to, jestli broker dané instrumenty nabízí. 

Videa

Užitečné odkazy

Autor článku:

Zajímá vás něco o webu?

Autor článku:

Zajímá vás něco o webu?

Nejnovější články

Nenechte si ujít novinky ze světa investování.

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze.