Search
Close this search box.

TOP 7: Nejlepší krypto směnárny 2024 – recenze a srovnání

Shrnutí: Než se vrhnete na výběr krypto směnárny, promyslete si, zda nehledáte spíše krypto burzu. Poté se dívejte především na důvěryhodnost a historii dané směnárny a dobře si prostudujte poplatky. Ujasněte si také, jaké kryptoměny chcete obchodovat, některé směnárny jich podporují desítky, jiné stovky. Zde jsou mé tipy:

 • Za výběr redakce jsem označila směnárnu a burzu v jednom Coinmate.
 • Oblíbenou českou směnárnou je Simplecoin.
 • Spoustu kryptoměn podporuje Kriptomat.
 • Na CCshop můžete nakoupit i bez registrace. 

A co dalšího se dozvíte? Představím i další krypto směnárny, vysvětlím rozdíl mezi směnárnou a burzou a přidám užitečné rady k výběru. 

Výběr redakce

Coinmate

Kdy vybrat Coinmate?

Nechcete se rozmýšlet, jestli zvolit krypto směnárnu, nebo burzu? Coinmate je obojí.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Česká směnárna

SimpleCoin

Kdy vybrat Simplecoin?

Pokud hledáte prověřenou českou směnárnu, kde lze obchodovat s korunami, zkuste Simplecoin. 

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Oblíbená volba

Kriptomat

Kdy vybrat Kriptomat?​

Chcete obchodovat některé méně běžné kryptoměny? Pak je možná najdete u Kriptomatu.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Originální přístup

CCshop

Kdy vybrat CCshop?

Hledáte jednoduchou českou směnárnu, kde si nejspíš vystačíte i bez registrace? Zkuste CCshop.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Zaujaly vás kryptoměny? Chcete do nich investovat nebo je využít k běžnému obchodování a nákupu? Nebo jste zkrátka jen jejich fanouškem a chcete si nějaké schovat do své krypto peněženky? Rozhodně nejste sami!

Nejjednodušším způsobem, jak se k této měně dostat, je navštívit specializovanou směnárnu. Na ty nejlepší se podívám v dnešní recenzi, která vám pomůže se mezi nimi lépe zorientovat a vybrat si tu pravou.

Které krypto směnárny jsou podle mého průzkumu nejlepší?

 1. Coinmate
 2. Simplecoin
 3. Kriptomat
 4. CCshop
 5. Coinbase
 6. Bitbeli
 7. Changelly

Název je poměrně všeříkající. Tak, jako můžete navštívit klasickou směnárnu než vyrazíte do zahraničí, abyste směnili české koruny za zahraniční měnu, tak můžete využít i krypto směnárnu. Za klasickou, tradiční měnu, kterou znáte, si můžete nakoupit kryptoměnu. A samozřejmě můžete směnit i jeden typ kryptoměny za jiný. 

Směnárna funguje na principu pevně daného kurzu. Nejvíce na ní oceníte její jednoduchost a rychlost – žádné zdlouhavé papírování, žádné učení se, jak ovládat platformu. Pokud nejde o neobvykle vysoké částky, nemusíte se ani nikde registrovat. Platit můžete svou kartou, hotovostí i převodem. Směnárny existují jak v zahraničí tak i u nás v České republice.

Mají tedy vůbec nějakou nevýhodu? Ano, a to hlavně pokud se chcete v rámci kryptoměn věnovat spíše jejich obchodování a investicím. S cenou totiž nikdy nehnete – vždy záleží na kurzu směnárny. Navíc je směna o něco méně výhodná na poplatcích. Jaká je tedy druhá alternativa?

Můžete se podívat také na krypto burzy – ty fungují na principu střetávání nabídky s poptávkou. Společnosti prezentující se jako krypto burzy jsou v podstatě prostředníky, zprostředkovateli, mezi vámi a trhem – skrze platformu. Lze zde tedy najít cenově výhodnější obchod a získáte více možností jako trader. Na druhou stranu jsou ale burzy komplikovanější. 

Neplatí to samozřejmě úplně ve všech případech. Ale pokud bych vám tedy měla přehledně shrnout to nejpodstatnější, tak platí, že:

Krypto směnárna je jednodušší, rychlejší, snazší. Zvolte tuto možnost, pokud chcete získat kryptoměnu a používat ji jako běžný spotřebitel.

Krypto burza je v některých případech výhodnější a umožňuje přístup na burzu skrze platformu, což potřebují tradeři a investoři. Také může mít širší nabídku kryptoměn.

1.Coinmate recenze (krypto směnárna)

Česká společnost, která propojuje služby směnárny i burzy, aby si vybral každý.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Kdy zvažovat Coinmate?

Nechcete se rozmýšlet, jestli zvolit krypto směnárnu, nebo burzu? Coinmate je obojí.

Neobejdete se však bez angličtiny. Pokud je to pro vás problém, jděte třeba k Simplecoin.

Proč jsem vybrala Coinmate?

Protože Coinmate je zákazníky prověřená směnárna a burza v jednom fungující už od roku 2014. Webové stránky i platformu má sice v angličtině, vznikla však v Česku, a tak podporuje obchodování i s CZK. Jejím hlavním cílem je udělat kryptoměny přístupnější pro širokou veřejnost.

U Coinmate narazíte na dvě platformy – jednu pro tradery a investory, která funguje jako burza. A druhou v mnohem jednodušší podobě – tou je právě směnárna. Má dvě fiat měny – CZK a EUR a sedm kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, Ripple, Dash, Bitcoin Cash, Litecoin, Dai. Platit můžete bankovním převodem nebo využít GoPay. Nakupovat však nelze bez registrace.

Mezi největší výhody této směnárny je její spolehlivost a prověřenost časem, možnost využít najednou funkcí směnárny i burzy, nízké poplatky směnárny (do 1 % s možností zvýhodnění + spread) a možnost uložení kryptoměn na peněžence. Naopak nevýhodná je angličtina pro ty, kdo ji neumí, nutnost registrace a nepodporování výběru v CZK.

Uživatelské recenze Coinmate

Vydala jsem se na Trustpilot prozkoumat recenze uživatelů. A co o Coinmate říkají? Líbí se jim jednoduchost procesů a celé platformy, zmiňují, že poplatky jsou většinou konkurenceschopné a samozřejmě ji ve velkém oceňují čeští zákazníci, a to díky komunikaci i obchodům v korunách. 

Mezi negativy se občas zmiňuje pomalejší podpora, a některým zákazníkům také chybí různé funkcionality, což je ale spíše individuální záležitost. 

Čeština Ne
Klasické měny EUR, CZK
Kryptoměny 7 (BTC, BCH, ETH, LTC, DASH, XRP, DAI)
Platba Krypto, převodem, GoPay (vklady v CZK)
Registrace Nutná vždy
Poplatky Spread + transakční

Výhody

 • Spolehlivost
 • Kombinace směnárny a burzy
 • Uložení kryptoměn na peněžence
 • Nízké poplatky

Nevýhody

 • Nelze vybírat v CZK
 • Angličtina
 • Nutnost registrace

2. Simplecoin recenze (krypto směnárna)

Česká krypto směnárna s dlouhou historií ideální pro nákup za české koruny.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Kdy zvažovat Simplecoin?

Pokud hledáte prověřenou českou směnárnu, kde lze obchodovat s korunami, zkuste Simplecoin. 

Příliš se ale vzhledem k poplatkům nevyplatí na malé nebo časté směny. Možná pro vás bude výhodnější třeba Coinmate

Proč jsem vybrala Simplecoin?

Protože SimpleCoin je online směnárna fungující už od roku 2013, a to u nás v České republice. Je spolehlivá, jednoduchá a ideální, pokud chcete směňovat české koruny. Stejně tak bude dobrou volbou, pokud nejste fanoušky cizích jazyků – vše je v češtině.

Na SimpleCoin funguje vše online, platíte bankovním převodem a pokud nechcete směnit více jak 200 eur za deset dní, tak se nemusíte nikam registrovat. Z toho už tak trochu vyplývá, že nemusíte směňovat jen české koruny, ale také eura. Směnárna si účtuje poplatek ze spreadu a transakční poplatek. A jaké kryptoměny zde můžete vlastně obdržet? Momentálně jsou v nabídce Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple a ZCash. Skrze SimpleCoin můžete nakupovat i prodávat kryptoměny za koruny či eura a obráceně, ale i směňovat dvě kryptoměny mezi sebou.

Mezi hlavní výhody patří čeština a podpora CZK, jednoduchost, spolehlivost a nákup bez registrace (do určitého limitu). Na druhou stranu se kvůli poplatkům mohou prodražit malé a časté směny, musíte mít vlastní kryptoměnovou peněženku a platit můžete jen převodem, ne kartou.

Uživatelské recenze Simplecoin

Recenzí na Simplecoin na internetu příliš není, což je škoda. Nějaké jsem ale nakonec na Facebooku našla. Po jejich prostudování můžu říct, že nejčastější slovo, které se zde objevuje, je důvěryhodnost. Lidé jsou ze společnosti nadšeni a mnozí ji považují za nejlepší možnou volbu. Velmi si pochvalují přístup pracovníků, často jmenují konkrétní osoby, s nimiž byli nadmíru spokojeni.

Stížnosti občas padají na to, že některé procesy jsou podle klientů příliš pomalé.   

Čeština Ano
Klasické měny EUR, CZK
Kryptoměny BTC, BCH, LTC, ETH, ZEC, XRP
Platba Krypto, převodem
Registrace Není nutná do 200 EUR/10 dní
Poplatky Spread + transakční

Výhody

 • Čeština a směna za CZK
 • Jednoduchost
 • Prověřená směnárna fungující už 8 let
 • Směna bez registrace

Nevýhody

 • Malé časté objednávky méně výhodné kvůli poplatkům
 • Nutnost mít vlastní krypto peněženku
 • Platit nelze kartou

3. Kriptomat recenze (krypto směnárna)

Směnárna s více než 350 kryptoměn

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Kdy zvažovat Kriptomat?

Chcete obchodovat některé méně běžné kryptoměny? Pak je možná najdete u Kriptomatu.

Neobejdete se tu však bez registrace, například u Simplecoin často není potřeba. 

Proč jsem vybrala Kriptomat?

Protože Kriptomat je slovinská krypto směnárna se sídlem v Estonsku, která funguje od roku 2018, a na první pohled vás potěší češtinou a také přehledným a uživatelsky přívětivým rozhraním, ve kterém se není těžké zorientovat. Je tak oblíbenou volbou i pro naprosté začátečníky.

Vaše koupě, prodej a směna kryptoměn zde začíná registrací a ověřením vašeho účtu, bez čehož se další kroky neobejdou. Vše je ale zdarma. Pak už stačí převést si na účet prostředky, využít k tomu můžete bankovní převod, platební kartu nebo elektronické peněženky Neteller a Skrill. A můžete začít nakupovat a obchodovat, k dispozici je tu více než 350+ různých kryptoměn, každý týden navíc přibývají další.

Podívejme se ještě na poplatky. V tomto ohledu je Kriptomat transparentní, ale poplatků není zrovna málo. Za nákup či prodej zaplatíte 1,45 %, poplatkům se nevyhnete ani při použití některých platebních či vkladových metod (kreditní karta, Skrill či Neteller). U bankovních převodů jsou však vklady i výběry zdarma.

Uživatelské recenze Kriptomat

Když jsem se pustila do zkoumání recenzí na Trustpilot, byla jsem až překvapená, jak skvělé má Kriptomat hodnocení. A co na něm lidé nejvíce oceňují? Rychlost a přehlednost, to jsou faktory, které mezi klady zaznívají nejčastěji. Zmiňována je i profesionalita zákaznické podpory.

Podle jednoho klienta se však příliš nehodí pro směny o velkém objemu, další hlásí menší technické problémy.  

Čeština Ano
Klasické měny EUR
Kryptoměny 350+ (BTC, ETH, XRP, LTC…)
Platba Bankovní převod, platební karta, Neteller, Skrill
Registrace Nutná vždy
Poplatky 1,45 % za nákup či prodej + další dodatečné poplatky

Výhody

 • Přehledná platforma vhodná i pro nováčky
 • Vysoké množství podporovaných kryptoměn
 • Čeština

Nevýhody

 • Nutnost registrace
 • Nepodporují CZK

4. CCshop recenze (krypto směnárna)

Česká směnárna s možností nakoupit si kryptoměny za české koruny.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Kdy zvažovat CCShop?

Hledáte jednoduchou českou směnárnu, kde si nejspíš vystačíte i bez registrace? Zkuste CCshop.

Najdete tu ale jen 13 kryptoměn, třeba Kriptomat jich má v nabídce více než 350. 

Proč jsem vybrala CCshop?

Protože pod zkratkou CCshop se skrývá Crypto Currencies Shop, neboli doslova Obchod s kryptoměnami, a nabízí nákup kryptoměn za české koruny, případně zpětně – nákup koruny za kryptoměny. Na výběr máte celkem 13 různých kryptoměn, a to včetně těch nejčastějších jako Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash nebo Ethereum.

V případě nákupů v menších objemech není třeba registrace – konkrétně se bavím o částce do 1000 eur. CCshop nemá sice transakční poplatky, zato si však diktuje poměrně nevýhodné kurzy oproti ceně na burze (ačkoliv máte možnost dosáhnout na několik slev). Pověst směnárny CCshop byla bohužel pošramocena kvůli útoku hackerů a vykradení peněženek některých klientů. V poslední době ale žádné další negativní recenze mimo tuto aféru nepřibývají.

Výhodou CCshopu je jeho jednoduchost a nabízená asistence s vytvořením peněženky, kterou ocení naprostí nováčci. Je také česká, takže je vše v češtině a kryptoměny nakoupíte za české koruny. Slabšími stránkami jsou nevýhodný kurz a hackerským útokem pošramocená pověst.

Uživatelské recenze CCshop

CCshop se, jak jsem při rešerši zjistila, zrovna velkým množstvím zákaznických recenzí chlubit nemůže. Nějaké jsem ale nakonec našla na Heurece. A co se v nich píše? Podle některých klientů jejich nákup proběhl bez komplikací a velmi rychle, což kvitují. Další zmiňují profesionalitu a spolehlivost. U té je to ale vzhledem k trochu pošramocené pověsti s otazníkem, což někteří neváhají zmínit v hodnocení. Kritizovány jsou i méně výhodné ceny. 

Čeština Ano
Klasické měny CZK
Kryptoměny 13 (BTC, BCH, ETH, LTC, DASH, XRP, USDT, LINK, XLM, DOGE, NEO, IOTA, DASH, ETC )
Platba Krypto, převodem
Registrace Není nutná (do limitu 1000 eur)
Poplatky Pevný kurz + slevy

Výhody

 • Jednoduchost
 • Čeština
 • Podpora CZK
 • Dostatečný výběr kryptoměn
 • Škola Bitcoinu s výukovými materiály

Nevýhody

 • Ne úplně dobrý kurz
 • I negativní ohlasy

5. Coinbase recenze (krypto směnárna)

Směnárna s velmi širokou nabídkou kryptoměn

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala Coinbase?

Coinbase je zahraniční směnárna, kterou oceníte hlavně pokud chcete mít přístup k širokému spektru různých kryptoměn. Je spolehlivá a hlavně v zahraničí velmi oblíbená.

Směňovat můžete tradiční měny USD a EUR. Na oplátku pak můžete obdržet více než 40 více či méně známých kryptoměn (samozřejmě včetně těch nejpopulárnějších jako Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple nebo Ethereum). Oproti některým konkurentům, u Coinbase platí, že se musíte nejprve zaregistrovat, a to nehledě na to, jak moc a jak často chcete jejich služby využít.

Můžete směnit klasickou měnu za kryptoměnu a naopak nebo měnit jednotlivé měny mezi sebou. Kryptoměny pak můžete uložit buď na svou vlastní peněženku nebo využít přímo té od Coinbase. Platit můžete skrze bankovní převod, kartu nebo vybírat přes PayPal. Poplatky se hodně liší dle zvolené částky a platební metody, vše najdete ale přehledně vypsáno na webových stránkách – mají jak variabilní procentuální poplatky, tak poplatky fixní za transakci.

Největší výhodou Coinbase je rozhodně velké množství kryptoměn, ze kterých můžete vybírat. Výhodná je také peněženka, která je vám k dispozici pokud nemáte vlastní a nakonec spolehlivost této společnosti. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že je to směnárna zahraniční – musíte ovládat základy angličtiny a nakupovat přes dolary nebo eura. A navíc je nutné se před využitím služeb směnárny registrovat.

Čeština Ne
Klasické měny EUR, USD
Kryptoměny 40+ (BTC, BCH, LTC, ETH, ZEC, XRP,…)
Platba Krypto, převodem, platební kartou, výběry Paypal
Registrace Nutná vždy
Poplatky Variabilní spread + transakční fixní

Výhody

 • Spolehlivost
 • Velký výběr kryptoměn
 • K dispozici kryptoměnová peněženka
 • Transparentnost

Nevýhody

 • Nutná registrace
 • Bez češtiny a CZK
 • Potřeba prostudovat si (ne)výhodnost poplatků

6. Bitbeli recenze (krypto směnárna)

Směnárna zaměřená na českou klientelu fungující od roku 2019.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala Bitbeli?

Bitbeli je poměrně mladá česká směnárna, která funguje skrze jednoduchou a přehlednou webovou aplikaci. Jelikož se jedná o českou směnárnu, tak zde můžete nakupovat kryptoměny za české koruny – a to buď skrze bankovní převod nebo platební bránu GoPay. A samozřejmě můžete i prodávat kryptoměnu výměnou za české koruny.

Bitbeli nabízí pět známých kryptoměn – jmenovitě jde o Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple. Ty můžete samozřejmě jak nakoupit tak i prodat. Ke směně potřebujete vlastní peněženku, poplatky jsou přehledné a lehko se v nich zorientujete – drží se zhruba ve směnárenském průměru. Abyste však mohli obchodovat, musíte se zaregistrovat.

Nejvíce na Bitbeli oceňujeme jednoduché a přehledné rozhraní, podporu češtiny a české měny a rychlé vyřízení plateb. Na druhou stranu má ale poměrně vysoké minimální objemy (které se liší dle jednotlivých měn), nutnost registrace a neposkytuje peněženku.

Čeština Ano
Klasické měny CZK
Kryptoměny 5 (BTC, BCH, ETH, LTC, XRP)
Platba Bankovní převod (klasický/rychlý), GoPay
Registrace Ano
Poplatky Spread + transakční poplatky

Výhody

 • Čeština
 • Obchodování v CZK
 • Rychlé zpracování obchodů
 • Jednoduchost a přehlednost

Nevýhody

 • Nutná registrace
 • Minimální objemy
 • Musíte mít vlastní peněženku

7. Changelly recenze (krypto směnárna)

Online směnárna s nejširší nabídkou kryptoměn.

Varování: Investování s sebou nese riziko ztráty

Proč jsem vybrala Changelly?

Tato směnárna se svým vnitřním nastavením trochu liší od svých konkurentů. Nemá totiž v přímém vlastnictví kryptoměny, které byste nakupovali, ale neustále s pomocí algoritmů projíždí krypto burzy a nabízí vám směnu dle aktuálních cen na trhu. Pokud provedete směnu přes Changelly, pak tato směnárna uskuteční obchod na dané burze. To je sice pro klienta trochu méně komfortní, ale zato bezpečnější.

U Changelly se nemusíte registrovat, pokud chcete jen nakoupit jednu z šesti nejčastějších kryptoměn. Pro jakékoliv pokročilejší záležitosti se budete muset přihlásit. Nákup je s ohledem na poplatky spíše nevýhodný, porovnáme-li ho s konkurencí. Na druhou stranu má tato směnárna ale i spoustu výhod.

Tak například pro směnu jedné kryptoměny za druhé je to v rámci poplatků naopak skvělá volba. A navíc má k dispozici více než 140 kryptoměn! Bohužel však není v češtině ani nepodporuje CZK a má poměrně vysoký minimální objem transakce (50 USD).

Čeština Ne
Klasické měny EUR, USD, RUB
Kryptoměny 140+
Platba Krypto, karta
Registrace U základu není nutná
Poplatky Transakční (velmi rozdílné při krypto-krypto nebo krypto-fiat měna)

Výhody

 • Fungování skrze přímé napojení na burzu
 • Velké množství známých i exotičtějších kryptoměn
 • Výhodný při směně kryptoměn mezi sebou

Nevýhody

 • Nepodporuje CZK a není v češtině
 • Vysoký minimální objem

SEDM tipů, jak vybrat krypto směnárnu

Připravila jsme pro vás rádce, jak vybrat tu správnou bitcoin směnárnu.

1) Rozmyslete si, zda směnárnu nebo burzu

Nejdříve se ujistěte, že je pro vaše potřeby opravdu nejlepší směnárna. Na začátku článku jsem vysvětlila, jaký je rozdíl mezi směnárnou a burzou – nebyla by pro vás výhodnější?


2) Rozhodněte, zda potřebujete češtinu nebo české koruny

Na trhu je naštěstí již dostatek českých směnáren. Pokud neumíte anglicky nebo z jakéhokoliv důvodu potřebujete směnit české koruny, zaměřte se jen na směnárny, které toto podporují.


3) Které kryptoměny potřebujete nakoupit?

Ty nejznámější kryptoměny naleznete v podstatě všude. Pokud vás ale zajímá nějaká exotičtější, tak pro vás bude naprosto stěžejním parametrem to, aby ji vůbec směnárna nabízela.


4) Projděte si poplatky

Každá směnárna má jinak nastavené poplatky. A dokonce i jedna a ta samá směnárna může být pro někoho výhodná a pro někoho ne – záleží, co směňujete, v jakém objemu, jak často. Najděte si ideální kompromis mezi cenou a kvalitou podle vašich potřeb.


5) Projděte doporučení a recenze

Konkrétní zkušenosti a recenze vám dají přehled nejen o tom, jaké směnárny vůbec existují, ale také to, jak jsou s nimi klienti spokojení, jak rychle směnárny pracují, jak komunikují v případě komplikací apod.


6) Zaměřte se na historii

Pokud chcete vybrat co nejdůvěryhodnější směnárnu, pak vám určitě přijde vhod, pokud bezproblémově funguje již řadu let.


7) Zařiďte si peněženku

Abyste měli kde ukládat své peníze, potřebujete peněženku. Buď ji již máte, nebo si ji zařídíte, nebo můžete vybrat takovou směnárnu, která vám s tímto bodem pomůže a sama vám ji nabídne.

Shrnutí: Podle čeho vybrat správnou krypto směnárnu?

✅ Zvážili jste dobře, zda se vám vyplatí spíše směnárna, nebo burza? ano
✅ Seznámili jste se se všemi poplatky a limity? ano
✅ Má směnárna dobré recenze? ano
✅ Podporuje vámi preferované kryptoměny? ano

Často kladené otázky

Ano, někdy díky tomu dokonce naleznete výhodnější nabídky. Na jedné směnárně vám například vyhovuje kurz nákupu kryptoměny za fiat měnu, ale nenabízí zrovna tu kryptoměnu, o kterou byste měli zájem. Nakoupíte tedy např. Bitcoin a směníte ho za vámi hledanou kryptoměnu v jiné směnárně, kde ji nabízí.

Ano i ne – záleží na konkrétní platformě a někdy na objemu, který chcete směnit. Konkrétní podmínky registrace musíte zkoumat vždy u jednotlivých směnáren individuálně.

Návodů, jak si peněženku založit, naleznete mnoho. Některé směnárny vám s tím dokonce pomohou. Ve zkratce se však jedná o online úložiště vaší kryptoměny. Má veřejnou adresu a tajný klíč, který vám slouží jako zabezpečení. V podstatě se jedná o takový bankovní účet, jen s tím rozdílem, že svými kryptopenězi plně disponujete – nemá je v tu chvíli banka.

Opět jde o hodně variabilní číslo dle jednotlivých směnáren. V průměru můžete počítat s tím, že za směnu přijdete o 3 % – cokoliv pod je pro vás výhodné, cokoliv nad už byste si měli zkontrolovat a vědět, proč přeplatíte tolik.

Videa

Užitečné odkazy

Autor článku:

Zajímá vás něco o webu?

Autor článku:

Zajímá vás něco o webu?

Nejnovější články

Nenechte si ujít novinky ze světa investování.

Přihlašte se do našeho newsletteru a zůstaňte v obraze.